OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Kratom (Mitragyna Speciosa) je strom, který přirozeně roste v Thajsku, Malajsii, Indonésii a v Papua Nové Guinei a je z rodiny kávovníků.

 Aktivní složky kratomu jsou:

Mitragynin (https://cs.wikipedia.org/wiki/Mitragyna_speciosa), 7-hydroxymitragynine, Raubasin a více než 40 dalších složek, včetně 25 dalších alkaloidů.

V zemích kde se kratom vyskytuje, je od nepaměti využíván v tradiční medicíně.

Listy kratomu se v zemích výskytu užívají po stovky let a jsou využívány pro nejrůznější účely.

Základní dělení odrůd kratomu je do několika barev. Zelená, bílá, červená, ale i žlutá nebo zlatá, které mimo hlavní barvy vznikají složitějšími procesy výroby. Každá z barev má jinou přednost, kterou vyniká nad ostatními barvami a je jen na vás, která se stane vaším favoritem.

Kratom má miliony příznivců po celém světě. V USA je populace fanoušků kratomu nejvyšší a jedna se o milióny osob a nadšenců, kteří na tento přírodní zázrak nedají dopustit. Dovoz kratomu do USA se odhaduje miliony tun ročně.

Zatímco ve střední Evropě se jedná o novinku, v USA je dostupný již přes 30 let a je předmětem zájmu a zkoumání prestižních univerzit jako je Harvard.

Našimi slovy se jedná o unikátní zázrak přírody, kterému musíte dát dát šanci. Jako přední čeští specialisté na kratom a největší prodejce a distributor kratomu u nás vám nabízíme pouze prověřenou kvalitu, za kterou stojí léta zkoušení a zkušeností.

Více informací na:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Mitragyna_speciosa