OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Tento exkluzivní druh kratomu je populární právě díky vysokému obsahu aktivních látek (alkaloidů), jako je C7-hydroxymitragynin a mitragyninové sloučeniny. Účinky připomínají kombinaci červeného kratomu a kratomu zeleného. Milujete kratom jako my? Objednejte si své kratom tričko!

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Jaké účinky má zlatý kratom?

Zlatý kratom je exkluzivní a vzácná varianta kratomu. Nabízí kombinaci relaxace a euforie. Dále také podporuje spánek. Vyzkoušejte jedinečný Gold Bali Kratom. Charakteristickou vlastností této odrůdy jsou jeho listy zlatavé barvy, kterou získává díky unikátnímu procesu sušení a zpracování. Zlatavý odstín však není jediným pozoruhodným rysem; Gold Bali je rovněž významný svým vysokým obsahem alkaloidů, což z něj činí extrémně populární variantu. Tento zlatý kratom se těší velké oblibě a je považován za absolutního favorita.

Vyzkoušejte i další druhy kratomu

➡️ Zelený kratom - stimulace, euforie, povzbuzení, pocit klidu a zvýšení koncentrace
➡️
Červený kratom - relaxace, uklidnění, podpora spánku, snížení stresu a bolesti
➡️
Bílý kratom - stimulace, přísun energie, povzbuzení a lepší soustředění
➡️
Žlutý kratom - stimulace, motivace a optimismus

O RealKratom

Po nepříznivých zkušenostech s nízkou kvalitou kratomu v České republice jsme objevili dodavatelskou firmu z USA, která dováží kratom z Bornea. Dnes máme výhradní distribuční práva od této firmy pro Českou republiku. Drtivá většina našich produktů je vždy skladem.

Náš kratom prochází gamma sterilizací v certifikovaném zařízení se specializací na potravinářskou gamma sterilizaci výrobků. Na trhu není čistší kratom než ten náš.

ejčistší kratom na trhu. Veškerý náš kratom prochází gamma sterilizací v certifikovaném zařízení. Jedině na Realkratom.cz

Proč nakupovat kratom u nás?

✅ Prvotřídní kvalita
✅ Přírodní produkty
✅ Vzorky zdarma k objednávce
✅ Doprava po ČR i SK
První česká firma s testy čistoty a gamma sterilizací Kratomu, jež před lety nastolila laťku kvality u nás 

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Newerse.