OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

KRATOM A ALKOHOL

KRATOM A ALKOHOL

Kratom má kromě žádoucích účinků, jako může být např. relaxace, úleva od bolesti nebo zkvalitnění spánku, také nežádoucí vedlejší účinky, které se mohou potencovat pokud se kratom kombinuje s alkoholem. Reakce na kratom je značně individuální, stejně jako reakce na kombinaci kratomu a alkohou.


KRATOM ZÁKAZ

KRATOM ZÁKAZ

V poslední době se stále více objevují diskuze a zprávy týkající se zákazu kratomu, přírodní psychoaktivní látky pocházející z jihovýchodní Asie. Ten bývá kvůli svým potencionálním vedlejším účinkům a možnostem zneužití především mladistvými vnímán stále jako kontroverzní. 


JAK UŽÍVAT KRATOM?

JAK UŽÍVAT KRATOM?

Kratom je v jihovýchodní Asii užíván tradičně už po staletí. Místní obyvatelé ho využívají pro jeho účinky, a to z léčebných nebo rituálních důvodů.


ÚČINKY KRATOMU

ÚČINKY KRATOMU

Kratom je rostlina z jihovýchodní Asie, která je po staletí využívána pro svoje účinky. V České republice je povoleno využívat ji jedině ke sběratelským účelům, ne ke konzumaci. Účinky se liší zaprvé v závislosti na dávce a za druhé v závislosti na druhu kratomu. Nižší dávky kratomu mají spíše stimulační efekt, zatímco vyšší dávky spíše efekt relaxační. Druhů kratomu existuje široká paleta. Liší se v barvě, účincích a ve stáří zpracovávané rostliny.


KRATOM ZKUŠENOSTI

KRATOM ZKUŠENOSTI

Kratom neboli Mitragyna Speciosa je rostlina z oblasti jihovýchodní Asie, konkrétně je k nalezení v Thajsku, Malajsii, Indonésii a v Papua Nové Guinei. Využívány jsou listy této rostliny a to pro jejich psychoaktivní účinky. Jedná se tedy o rostlinu, kterou využívá lidstvo po staletí, ovšem až v posledních letech se zkoumá kratom v okruzích vědecké obce, a to především jeho využití při léčbě různých druhů bolesti, úzkosti, deprese či při odvykání od návykových látek.


KRATOM OSTRAVA

KRATOM OSTRAVA

Rostlina kratom z rodiny kávovníků, původem z jihovýchodní Asie je zdejším obyvatelstvem využívána už po staletí. Nejedná se tedy o moderní farmakologický výrobek, ale o zcela přírodní surovinu.


KRATOM BRNO

KRATOM BRNO

Kratom z rodiny kávovniků pochází původně z jihovýchodní Asie, kde je užíván po staletí. Tento přírodní produkt není moderním léčivem, ale má dlouhou historii v tradičním léčitelství.


KRATOM PRAHA

KRATOM PRAHA

Kratom je rostlina z rodiny kávovníků pocházející z jihovýchodní Asie, kde je využíván ke konzumaci po stovky let. Nejedná se tedy o výdobytek moderní medicíny, ale o zcela přírodní produkt.


DÁVKOVÁNÍ KRATOMU

DÁVKOVÁNÍ KRATOMU

Kratom se v jihovýchodní Asii konzumuje již po staletí, ať už z léčebných, tak z rituálních důvodů. Účinky kratomu závisí na mnoha proměnných, jako je především druh kratomu a dávka. Nicméně podle legislativy České republiky je kratom určený jedině ke sběratelským účelům, nikoliv ke konzumaci.


KRATOM OLOMOUC

KRATOM OLOMOUC

Kratom, rostlina patřící do rodiny kávovníků, původem z jihovýchodní Asie, je využívána místními obyvateli již po mnoho staletí.


KRATOM PRODEJNA

KRATOM PRODEJNA

Kratom je strom původem z jihovýchodní Asie, rostoucí přirozeně v oblastech Thajska, Malajsie, Indonésie a Papua Nové Guiney.


KRATOM CENA

KRATOM CENA

Cena kratomu se odvíjí od kvality a čistoty výrobku. Oboje je u nás na prvotřídní úrovni, na tom si zakládáme.


KRATOM PRÁŠEK

KRATOM PRÁŠEK

Kratom se těší stále větší oblibě mezi lidmi hledajícími alternativní přírodní produkty pro podporu svého zdraví. Výsledný produkt, se kterým se setkáte, má nejčastěji podobu prášku, který se vyrábí ze sušených listů stromu Mitragyna speciosa pocházejícího z jihovýchodní Asie. Jedná se tedy o 100% přírodní produkt.

Další

Newerse.