OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Kratom, známý také jako Mitragyna Speciosa, je rostlina původem z jihovýchodní Asie, konkrétně se vyskytuje v Thajsku, Malajsii, Indonésii a na Papua Nové Guineji. Lidé využívají už od pradávna listy této rostliny pro jejich psychoaktivní účinky. I když lidstvo kratom zná a využívá po staletí, teprve v nedávné době začala vědecká obec zkoumat jeho potenciál, zejména v léčbě bolesti, úzkosti, deprese a při odvykání od návykových látek.

Vyzkoušejte stimulační zelený kratom, levný a kvalitní | Realkratom.cz

Král prodeje kratomu

Projekt RealKratom vznikl z iniciativy dvou přátel, kteří sdílejí vášeň pro přírodní produkty. Kromě prodejců jsme také vášniví sběratelé. Užíváme kratom již několik let a vyzkoušeli jsme širokou škálu odrůd a variant. Naše nekompromisní přístup ke kvalitě nám umožňuje nabízet pouze to nejlepší.

S projektem RealKratom jsme začali poté, co jsme měli špatné zkušenosti s nekvalitním kratomem dostupným v České republice. Proto jsme začali hledat spolehlivého dodavatele a objevili jsme firmu v USA, se kterou máme nyní exkluzivní distribuční dohodu pro ČR. Veškerý náš kratom je vysoce kvalitní, dovážený přímo z Bornea. Díky pravidelným dodávkám každé dva měsíce můžeme zaručit maximální čerstvost našich produktů. Máme téměř vše skladem, vždy s důrazem na nadprůměrnou kvalitu.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Kratom na prodej zde

Newerse.