OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Kratom z rodiny kávovniků pochází původně z jihovýchodní Asie, kde je užíván po staletí. Tento přírodní produkt není moderním léčivem, ale má dlouhou historii v tradičním léčitelství. Jeho účinky jsou různé u různých druhů:

➡️ Zelený kratom - stimulace, euforie, povzbuzení, pocit klidu a zvýšení koncentrace
➡️
Červený kratom - relaxace, uklidnění, podpora spánku, snížení stresu a bolesti
➡️
Bílý kratom - stimulace, přísun energie, povzbuzení a lepší soustředění
➡️
Žlutý kratom - stimulace, motivace a optimismus
➡️ Zlatý kratom - relaxace, euforie a podpora spánku

Žlutý kratom - velký výběr různých druhů žlutého kratomu skladem. Nejvyšší kvalita, bezkonkurenční cena. Jedině na Realkratom.cz

Náš kratom si můžete vyzvednout v našich výdejnách, které jsou díky naší spolupráci se Zásilkovnou a Českou poštou po celém Brně. Doprava zdarma při objednávce nad 600 Kč.

Kratom automat Brno

Poslední dobou se v ulicích Brna začíná objevovat stále více automatů na kratom. Tyto automaty nabízejí snadný způsob, jak zakoupit tento populární produkt, ale zároveň vyvolávají debaty o potřebě regulace. Jejich umístění v blízkosti škol navíc zvyšuje kontroverze. Více se dozvíte v našem článku Kratom automat.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Kratom na prodej zde

Newerse.