OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Pod pojmem doutník si většina lidí vybaví především ty z Kuby. Není se čemu divit, kubánské doutníky mají dlouhou historii a tradici. Přestože dnes již nejsou na prvních příčkách hodnocení, stále se řadí mezi oblíbené prémiové produkty. Jejich exkluzivitu zvyšuje fakt, že dovoz kubánských doutníků zajišťuje pouze jediná společnost - Cubatabaco (Habanos S.A.). Dalším znakem exkluzivity je, že se často jedná o ručně balené výrobky.

Kuba se stala hlavním centrem produkce tabáku díky svým ideálním klimatickým podmínkám a vhodné půdě. Během 19. století zde začaly vznikat první továrny, které se rychle staly symbolem kvality a luxusu.

Mezi nejlepší značky kubánských doutníků patří Cohiba. Původně se jednalo o soukromou firmu, která zásobovala doutníky Fidela Castra. Na veřejný trh vstoupila se svými produkty v roce 1982 a dodnes k výrobě svých produktů využívá pouze ten nejkvalitnější tabák. Za vlajkovou loď této značky je považován doutník Cohiba Esplendidos.

Vychutnejte si kvalitní, pravý kubánský doutník značky Cohiba na Dobrůtce - internetový obchod s nejlepšími doutníky.

K udržení perfektní kvality vašich doutníků doporučujeme zakoupit humidor. Jedná se o skříňku na doutníky, která udržuje správnou vlhkost a teplotu, což je pro zachování perfektního stavu doutníků zásadní.

K dobrému kubánskému doutníku neodmyslitelně patří i kvalitní kubánský rum. Prohlédněte si širokou nabídku nejlepších rumů světa na dobrutka.eu.

Vychutnejte si kvalitní levné doutníky na Dobrůtce - internetový obchod s těmi nejlepšími doutníky.

Newerse.