OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Kratom - Premium Green Malay

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5

Jedna z klasických a nejvíce známých odrůd v prémiové kvalitě i u nás. Malajsie, slunce, kratom a legendární Green Malay. Více

od 110 Kč

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Jedna z klasických a nejvíce známých odrůd v prémiové kvalitě i u nás. Malajsie, slunce, kratom a legendární Green Malay. Více

Green Malay v prášku

Legenda mezi veškerými druhy kratomů. Green Malay má dlouholetou tradici a díky tomu je velice populární mezi nadšenci kratomu a jedná se o jeden z nejvíce prodávaných kratomů. Green Malay pochází ze slunečné Malajsie, jeho listy mají tmavě zelenou barvu a díky tomu má své jedinečné vlastnosti.

Mezi další legendy kratomu patří také Green Maeng Da, Green dragon či Green Entikong. Pokud jsi nadšenec do kratomu, objednej ještě dnes! Veškeré naše kratomy mají vysokou kvalitu, neobsahují těžké kovy ani patogeny, naopak mají velký počet alkaloidů. Kratom pravidelně testujeme.

Náš kratom je sterilizován pomocí gamma!

Příkládáme aktuální certifikát o gamma sterilizaci Kratomu. To znamená, že náš Kratom byl zbaven všeho co by v něm nemělo být. Vždy jen to nejlepší.

Vzhledem k zákonům Evropské unie nesmíme uvádět účinky ani návod k používání kratomu.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Newerse.