OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Kratom - Premium Gold Bali

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (5)Počet hvězdiček je 4 z 5
-50% KRATOM

Unikátní odrůda Gold Bali, která se musí vyzkoušet. Pro všechny kratom nadšence, kteří si myslí že je už nic nepřekvapí. Více

Původní cena 110 Kč. Ušetříte 50% (55 Kč) od 55 Kč

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Unikátní odrůda Gold Bali, která se musí vyzkoušet. Pro všechny kratom nadšence, kteří si myslí že je už nic nepřekvapí. Více

Gold Bali kratom v prášku

Zlatavá barva listů - to je Gold Bali kratom! Díky unikátnímu procesu sušení a zpracování má kratom Gold Bali zlatavé zbarvení. Zlatavé listy ale nejsou jedinou vlastností, Gold Bali obsahuje vysoký počet alkaloidů a proto je také velice populární. Tento zlatý kratom je absolutním favoritem.

Milovníci kratomu mohou potvrdit jeho unikátní vlastnosti, které se liší oproti jiným odrůdám. Chceš patřit mezi ně a být součástí kratom komunity? Objednej Gold Bali a ohákni se do stylového kratom trička!

Náš kratom je sterilizován pomocí gamma!

Příkládáme aktuální certifikát o gamma sterilizaci Kratomu. To znamená, že náš Kratom byl zbaven všeho co by v něm nemělo být. Vždy jen to nejlepší.

Vzhledem k zákonům Evropské unie nesmíme uvádět účinky ani návod k používání kratomu.

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Newerse.