OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Proč nakoupit u nás?

RealKratom byl založen dvěma přáteli, které spojuje láska k přírodním výrobkům a rozhodli se nabízet a prodávat pouze prémiové a nejkvalitnější naturální produkty.

V prvé řadě nejsme jen prodejci, jsme uživatelé. Kratom užíváme několik let a ve dnešní době snad neexistuje odrůda, varianta či recept, který by jsme nezkusili, popřípadě s nimi nebyli obeznámeni.  

Po zkušenostech s kratomem v ČR a zklamání z jeho velmi špatné kvality jsme nejdříve hledali a objednávali kvalitní kratom sami pro sebe. Po roce zkoušení, nesčetně objednávkách a většího či menšího nadšení z hledání toho nejkvalitnějšího kratomu jsme narazili na  dodavatelskou firmu z USA, u které nyní máme výhradní distribuční právo pro Česko.

Nápad nabízet náš kratom nám vnukli lidé okolo, kteří byli nadšeni kvalitou. Momentálně máme již více než 500 kladných uživatelských recenzí z Instagramu, převážně od zákazníků jiných obchodů a můžeme s klidným svědomím prohlásit, že kratom který prodáváme je nejlepší na českém trhu.

Veškeré naše zboží pochází z Bornea. U nás se vám nikdy nestane to co u jiných obchodů, nikdy nezažijete rozdíl ve kvalitě napříč vašimi nákupy.

Naše kvalita je vždy stejná, druhy které koupíte budou vždy stejné.

Naprosto se distancujeme od praktik českých prodejců, kteří prodávají jeden druh jako dva odlišné, aby ušetřili peníze. Distancujeme se od lží a polopravd, které šíří místní prodejci a nabízí naprosto neexistující strainy, strainy špatné kvality, které vzhledem k ubohé kvalitě stojí i směšné peníze. Více o lžích prodejců s kratomem a jak poznat kvalitní kratom v ČR se dočtete v sekci ČLÁNKY.

Naše cena je přímo úměrná  kvalitě. Druhy jako je Green Entikong a Red signature máme na českém trhu jenom my a spřízněné obchody a prodejci. Jako velkododavatelé zásobujeme i dalších 8 tuzemských eshopů a přeprodejce v 10-ti městech.

Veškerý kratom v naší nabídce je vyráběn pouze z dospělých listů, protože nedozrálé listy neobsahují tolik alkaloidů. 

NIKDY nejsou použity suché listy, přezrálé, mladé nebo spadlé. Veškerý sběr probíhá na ohraničených a hlídaných soukromých pozemcích, na rozdíl od ostatních nenabízíme kratom z volně rostoucích stromů, které by mohly přijít do styku se zvířaty.

Spolupracujeme s laboratořemi na kontrole kvality našeho produktu a obsahu alkaloidů v něm. Veškeré drcení listů probíhá kvalitní technikou, kdy je konzistence prášku naprosto perfektní a ten neztrácí na kvalitě.

Nikdy průměr. Vždy to nejlepší. RealKratom. 

Newerse.