OFICIÁLNÍ STANOVISKO K REGULACI KRATOMU A PRODEJI NEZLETILÝM

Žlutý kratom je považován za raritu mezi kratomy, nejedná se o běžně dostupný kratom. Nicméně my jej máme skladem! Žlutý kratom je považován za dokonalou rovnováhu mezi červeným a zeleným kratomem. Listy žlutého kratomu se tradičně sbírají a následně suší různými způsoby a to buď sušením s pomocí sluníčka, vnitřním sušení či hybridním sušením (kombinace vnitřního a lunečního sušení). Říká se, že díky hybridnímu sušení má žlutý kratom větší množství alkaloidů. Věděli jste, že se kratom využívá v mnoha kulturách již přes 200 let?

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Vyzkoušejte žlutý kratom. Široký výběr různých variant. Vysoká kvalita a nízká cena zaručena. Jedině na Realkratom.cz

Jaké účinky má žlutý kratom?

Žlutý kratom je raritní druh kratomu, který nebývá běžně dostupný. Jedná se o jakousi střední cestu mezi zeleným a červeným kratomem. Jeho vzácnost spočívá ve speciálním způsobu sušení. Poskytuje hlavně stimulační účinky, ale působí také motivačně a zvyšuje optimismus. Vyzkoušejte vzácný Yellow Bentuangie Kratom.

Vyzkoušejte i další druhy kratomu

  • Zelený kratom - stimulace, euforie, povzbuzení, pocit klidu a zvýšení koncentrace
  • Červený kratom - relaxace, uklidnění, podpora spánku, snížení stresu a bolesti
  • Bílý kratom - stimulace, přísun energie, povzbuzení a lepší soustředění
  • Zlatý kratom - relaxace, euforie a podpora spánku

O RealKratom

RealKratom vznikl jako projekt dvou přátel, kteří mají lásku k přírodním produktům. S touto bylinou máme několikaleté zkušenosti a vyzkoušeli jsme prakticky všechny existující odrůdy a varianty. Klademe důraz na vysokou kvalitu a nabízíme jen to nejlepší. S průměrností se nespokojíme.

Nejčistší kratom na trhu. Veškerý náš kratom prochází gamma sterilizací v certifikovaném zařízení. Jedině na Realkratom.cz

Všechny naše kratomové výrobky procházejí gamma sterilizací v zařízení s certifikací, a jsme držitelé certifikátu potravinářské gamma sterilizace pro naše produkty. Na trhu nenajdete kratom s takovou čistotou jako je ten náš.

Proč nakupovat kratom u nás?

  • Kvalitní kratom
  • Naše produkty testujeme
  • Doprava zdarma od 600 Kč
  • Věrnostní program
  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi 
  • Promuje nás celá řada celebrit a mezi naše věrné zákazníky patří lidé ze všech spekter společnosti, od politiky přes justici, dělníky a podnikatele 

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem nebo potravinou. Prodává se tedy pouze ke sběratelským a studijním účelům. V žádném případě neslouží ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami.

Newerse.